Táto webová stránka používa cookies. Zatvorením tohto oznámenia alebo používaním tejto stránky vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií

Ako výstavba pokračuje v októbri

17.10.2018

Na objekte AB prebiehajú klampiarske práce, osádzajú sa posledné okná a loggie. V interiéroch už sú osadené zárubne a dokončuje sa podlahová izolácia proti kročajovému hluku.

VIAC

AKTUÁLNE

Ako výstavba pokračuje v októbri

Ako výstavba pokračuje v októbri

17.10.2018

Na objekte AB prebiehajú klampiarske práce, osádzajú sa posledné okná a loggie. V interiéroch už sú osadené zárubne a dokončuje sa podlahová izolácia proti kročajovému hluku.

VIAC

PROJEKT


Spoločne tvoríme nový príbeh vzácneho miesta

Víziou rezidenčného projektu Mlynská bašta je priniesť na historicky vzácne a Košičanom známe miesto, nové príbehy, v ktorých hlavnú úlohu budete hrať vy – noví obyvatelia tohto projektu s unikátnym charakterom. Spojenie moderného bývania priamo na území chránenej mestskej pamiatkovej rezervácie, prepojenie budúcnosti a úcty k histórii je výnimočnou príležitosťou získať bývanie vyjadrujúce individualitu. A keďže podobných unikátnych lokalít je skutočne málo, a to aj v rámci celého Slovenska, hodnota takéhoto bývania priamo v spojení s historickým centrom mesta bude len rásť.   

Projekt bude vyhotovený v energetickom štandarde A1.     

HTML Text Area.

Pre editáciu vo vizuálnom editore kliknite na ikonku s perom.

V moderných bytových domoch sa bude nachádzať celkovo 134 bytov, kde nájdu praktický domov nielen mladí mestskí ľudia užívajúci si život v srdci Košíc. Projekt poskytne dostatok priestoru aj rodinám. Skladba bytov je koncipovaná tak, aby odzrkadľovala štruktúru súčasných obyvateľov Košíc. A či už si vyberiete 1-, 2-, 3- alebo 4-izbový byt, spoločne s ostatnými budete môcť vychutnať vlastné nádvorie s čarovnou historickou stavbou Mlynskej bašty, ktorej vdýchneme nový a súčasný život.

Cenník

Predpokladané termíny výstavby

Podrobnejšie info

LOKALITA

Ak sa začne schyľovať k letnej búrke, z parku ste doma skôr, ako spadnú prvé kvapky... Doslova pár krokov od domu máte obchodné centrum, deti tiež môžete poslať do školy pešo. Ale aby sa nepovedalo – ak nebudete mať chuť na prechádzku, zastávku MHD máte priamo pred domom. Tak si predstavujeme komfortný život v meste.    


Tu ste v centre diania

HTML Text Area.

Pre editáciu vo vizuálnom editore kliknite na ikonku s perom.

Ak bývate v srdci mesta, máte to všade blízko. Nielen na miesta, z ktorých na vás dýcha história a ktoré môžete vychutnať z terasy svojej obľúbenej kaviarne. Veď ak idete do divadla, stačí vám vyjsť z domu pár minút pred predstavením a všetko v pohode stíhate. 

Ak si dáte rande na koncerte v Tabačke, stačí vám začať sa chystať v čase, keď hudobníci ladia nástroje. Pulzujúci život nočného starého mesta na vás vždy čaká len pár krokov od vášho bytu – zábavné podniky, reštaurácie a kaviarne na Kováčskej ulici máte na skok. Rovno pod oknami máte štýlové kino Úsmev a filmový klub Cinefil. To keby ste dostali náladu na skutočne kvalitný film. 

VÝBER BYTU

kam všade sa dostanete pešo za pár minút ?

FINANCOVANIE

Ak ide o peniaze na bývanie, radi vám pomôžeme

HTML Text Area.

Pre editáciu vo vizuálnom editore kliknite na ikonku s perom.

Môžete bývať na jednom z najkrajších miest v Košiciach. A to je dobrá investícia pre budúcnosť. Aby ste však získali maximum a kúpu bytu financovali čo najvýhodnejšie, zabezpečili sme pre vás služby profesionálneho partnera, ktorý vám pomôže zorientovať sa v ponuke hypoték a pomôže vybrať tú najvýhodnejšiu pre vás. Tým sa však jeho služby len začínajú.

Vďaka profesionálnemu partnerovi hypocentrum finančné služby, a.s.

  • získate všetky potrebné informácie a bezplatné konzultácie priamo na predajnom mieste projektu,
  • budete mať porovnanie hypoték z niekoľkých bánk a ponuku zvýhodnených podmienok financovania,
  • schválenie úveru bude rýchle a bezproblémové,
  • získate pomoc pri vybavovaní poistenia nehnuteľnosti, vinkulácie, ale aj ďalších administratívnych úkonov,
  • napríklad na katastri nehnuteľností vybavíte všetko na jednom mieste, a tak v konečnom dôsledku ušetríte nielen čas, ale aj peniaze na poplatkoch banke alebo za znalecký posudok k novému bytu.

kúpte si vysnívané bývanie, zaplatíte ho postupne

Aj keď budete mať už vybavený úver, nemusíte platiť celú sumu naraz. Pri podpise zmluvy o budúcej kúpnej zmluve zaplatíte len zálohu vo výške 20 % z ceny bytu, zvyšok doplatíte až pred sťahovaním, po kolaudácii bytu. Tak vám ostanú peniaze na účte a vy môžete získať finančné prostriedky navyše z úrokov. A to je celkom zaujímavé.

Ing. Miroslav Buban

 Hypotekárny špecialista,
+421 902 707 221, miroslav.buban@hypocentrum.sk

O NÁS


cresco real estate

HTML Text Area.

Pre editáciu vo vizuálnom editore kliknite na ikonku s perom.

Spoločnosť vznikla v roku 1992 v Bratislave a postupne sa stala jednou z najväčších developerskych spoločností na Slovensku. Od začiatku stojíme za mnohými úspešnými projektmi rezidenčného aj komerčného developmentu, ktoré poskytli domov, ale aj prácu niekoľkým tisícom ľudí. Našou snahou je byť spoločnosťou, ktorá sa vždy spája s inovatívnym myslením, výnimočným dizajnom, inovatívnymi riešeniami a so stopercentnou kvalitou. 

Robiť veci inak a vždy na sto percent – to je zásada, ku ktorej sa môžeme vždy prihlásiť. Aj preto sme sa stali v rámci Slovenska uznávaným a dôveryhodným developerskym partnerom.

Za nás však najlepšie hovoria naše projekty. Dovoľte, aby sme vám niektoré z nich predstavili.

www.cresco.sk